קצת עלינו

פרופיל חברה

מדרג הנדסה בע"מ הינה חברה לתכנון ובניה הרשומה ברשם הקבלנים. החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע בעלי רזומה עשיר וידע מקיף בתחום הבניה וההנדסה. מראשית פעילותה ועד עצם היום הזה, חרטה מדרג הנדסה על דגלה שילוב הרמוני בין מצוינות, מקצועיות, מחויבות ונאמנות ללקוח ולבקשותיו.


הצוות שלנו
סוד ההצלחה של החברה וייחודה טמון בצוות בעלי מקצוע מנוסים ומוכשרים אשר מלווים את החברה כבר שנים. אנו מקפידים לשמור על עדכניות, על חשיבה יצירתית ומקורית ובד בבד על גמישות וראיית הלקוח כאינדיבידואל כשהדגש הוא על הבנת צרכיו, שאיפותיו וחלומותיו.  

מוניטין ולקוחות
חברתנו נשענת על מוניטין רב שנים, ניסיון ויכולות ביצוע ברמה הגבוהה ביותר - כאשר המקצועיות, הגמישות והיצירתיות מעבירים אותנו קדימה פרויקט אחר פרויקט.
לקוחותינו המרוצים מהווים עבורנו כשגרירים הטובים ביותר למצוינות אותה החברה מקפידה ליישם.
כל שלבי העבודה מתבצעים תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, שירות מסור ואוזן קשבת, מה שמאפשר לכל אחד מהלקוחותינו שקט נפשי לכל אורך הדרך המשותפת.

הסטנדרטים
מדרג הנדסה מבצעת את הפרויקטים תוך בקרה אופטימלית ואיכות ללא פשרות, תוך דגשים על ראייה ארוכת טווח, חזון וסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, שירות ומחויבות ללקוח.
אנו מקפידים על ניהול נכון של קבלני המשנה, עמידה בלוחות הזמנים, ניהול רכש קפדני וייעול תהליכים במטרה לייעל את הפרויקט ולחסוך ללקוח כסף.
בראש מעיינינו מחויבות לדרישות הלקוח וירידה לפרטים הקטנים ביותר על מנת להבטיח את שביעות רצונו.

תחומי העיסוק
חברת מדרג הנדסה בע"מ עוסקת ופועלת בין היתר בתחומי: תכנון אדריכלי, תכנון הנדסי, ביצוע בניית בתים פרטיים, ניהול בניה ופיקוח צמוד.

בניית בית הוא פרויקט חיים ועל כן לקוחותיה של החברה ייהנו מליווי אישי, הקשבה מלאה, גמישות מרבית, התאמה לצרכים ולדרישות עד למסירת המפתח לשביעות רצון הלקוח.

אתם מוזמנים להתחיל לבנות אתנו את הקשר

מלאו את הטופס – תוך הקפדה על השארת פרטים מדויקים ואנו נחזור אליכם תוך זמן קצר!
All rights reserved