ביצוע ופיקוח צמוד

חברת מדרג הנדסה בע"מ הינה חברת בנייה הרשומה ברשם הקבלנים על פי חוק.

ביצוע
אז אחרי שסיימנו את שלב התכנונים וקיבלנו את כל האישורים, אפשר סוף סוף להפשיל שרוולים ולהתחיל לבנות את הבית!
שלב בניית הבית כרוך במעורבות בעלי מקצוע רבים, כשבמדרג הנדסה כל בעל מקצוע נבחר בקפידה ומבצע את עבודתו ברמה הגבוהה ביותר ותוך עמידה בלוח הזמנים.

שלב הביצוע, מתחיל כמובן בבניית השלד הכולל: קידוחים, כלונסאות טפסנות, יציקות וכו'.
בבניית השלד אנו שמים דגש על עבודה יסודית, נקייה ואיכותית תוך הקפדה על בטיחות מרבית.
לאחר גמר בנית השלד מגיע שלב עבודות הגמר הכולל: טיח, איטום, ריצוף חשמל וכו', כשבסיום שלב זה, מגיע הרגע להכנות אחרונות של הבית לקראת האכלוס.

כידוע, בכל תהליך בו מעורבים אנשי מקצוע רבים, קיימת חשיבות גבוהה לוודא שכל שלב בעבודה יתבצע בצורה הטובה ביותר – בשימוש בחומרים איכותיים, תוך דגש על לוחות זמנים ותזמון העבודה מול שאר בעלי המקצוע.
ועל כן, אנו "במדרג הנדסה" מקפידים שכל השלבים בהליך הפרויקט יתבצעו בצורה המקצועית ותוך שיתוף ושיקוף מלא של הלקוח. מבחינתנו בניית בית היא דרך משותפת, מרגשת וחווייתית שלנו ושל הלקוח ועלינו מוטלת המשימה לדאוג שהוא יהיה שבע רצון לכל אורך התהליך.
הראייה הטובה ביותר היא הרפרטואר שלנו הכולל לקוחות מרוצים אשר נהנו גם מהדרך אותה עברנו ביחד וחשוב יותר, מהתוצאה הסופית של אותה הדרך.


פיקוח צמוד
בכדי להבטיח שזה מה שאכן יהיה, "מדרג הנדסה" מציעה למעוניינים גם, שירותי פיקוח צמוד.
שירותי הפיקוח הצמוד ניתנים על ידי מהנדסי החברה המנוסים אשר בקיאים בכל שלבי העבודה, יודעים היטב מה תפקידו של כל בעל מקצוע ומה פרק הזמן שמוקצב לו בהתאם ללוח הזמנים. בכך אנו כמפקחים מייצגים בעצם את האינטרסים של הלקוחות תוך עדכון שותף בכל מה שקורה, בכל אחד מהשלבים של בניית הבית.
 

אתם מוזמנים להתחיל לבנות אתנו את הקשר

מלאו את הטופס – תוך הקפדה על השארת פרטים מדויקים ואנו נחזור אליכם תוך זמן קצר!
All rights reserved