תכנון אדריכלי והנדסי


בכדי שהליך תכנון המבנה יתבצע בצורה מושלמת, הוא חייב לקחת בחשבון את הנתונים הפיזיים, המגבלות והתקציב ביחד עם הצרכים, הדרישות והחלומות של הלקוחות, כשהמטרה היא - השגת התוצאה האופטימאלית.
אנו במדרג הנדסה דואגים להשקיע מחשבה רבה ולשים דגש על כל אחד מהפרטים, קטנים כגדולים במטרה לבצע הליך תכנון מוקפד ומסודר.
לצורך הליך התכנון אנו מעסיקים את טובי האדריכלים והמהנדסים, כשבאמצעות הכלים המתאימים, הידע המקצועי והכישרון אנו יוצרים את השילוב האופטימאלי בין הנתונים בשטח לבין הבקשות של הלקוחות וכן, הם יכולים גם להגשים חלומות.

תכנון אדריכלי
שלב התכנון האדריכלי מהווה את הצעד הראשון והמשמעותי בדרך לבניית הבית וככזה, הוא חייב לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
אנו ב"מדרג הנדסה" מעסיקים אדריכלים מוכשרים ומנוסים, היודעים איך ליישם וכיצד להוציא אל הפועל, כל בקשה, דרישה ושאיפה של לקוחותינו.
בכדי לספק לכל אחד את השירות הטוב ביותר, כמו גם לוודא שהליך התכנון האדריכלי יתבצע בצורה מושלמת (אנו לא מוכנים להתפשר על פחות מכך), אנו מצוידים בתוכנות המחשב החדשניות והמתקדמות ביותר.
לקוחותינו הם שותפים מלאים לדרך וכחלק מכך אנו מקפידים על שיתוף ושיקוף בכל אחד משלבי התכנון האדריכלי כשהמטרה היא לשמוע את דעתם ובעת הצורך להיות פתוחים וגמישים לשינויים.

לפירוט שלבי התכנון לחצו כאן

אז מה הם שלבי התכנון האדריכלי?
יצירת סקיצות מקדימות (מבט על של הבית), תכנון ושרטוט חזיתות, בנייה של מודלים תלת ממדיים והדמיות ממוחשבות ולבסוף הגשת תיק ורוד לוועדה לתכנון ובניה – בקשה להיתר בנייה.

תכנון הנדסי
אז אחרי שסיימנו את שלב התכנון האדריכלי, מגיע הרגע להתייחס לתוכנית גם מההיבט ההנדסי.
שלב התכנון ההנדסי מתבצע על ידי מהנדס בניין מקצועי, אשר ברשותו הכלים והידע לבצע תכנון מדויק ואיכותי העומד בתקנים המחמירים ביותר.
אנו ב"מדרג הנדסה" מעסיקים צוות מהנדסים מהמובילים בתחומם, המקפידים במהלך עבודתם לשים דגש על כל הפרטים החשובים, בדרך ליצירת תכנון מוקפד אשר מספק מענה על כל הדרישות של הלקוחות.
אנו שמים דגש מיוחד על כך שהליך התכנון ההנדסי יתבצע במקצועיות וביעילות רבה ולצורך כך, יצרנו עבור המהנדסים שלנו סביבת עבודה ברמה גבוהה הכוללת את תוכנות המחשב וציוד העבודה המתקדם ביותר להשגת המטרה.


עם סיום הליך התכנון ההנדסי, ניתן להתקדם לשלב הכנת רשימות ברזל וכתבי כמויות ומכאן לשלב הכנת הצעת מחיר מסודרת להליך הבנייה ויציאה לעבר המסע המרגש של יישום התכניות ובניית הבית.

אז מה הם שלבי התכנון ההנדסי?
ביצוע חישובים סטטיים ,יצירה של תכניות מפורטות לביצוע, הכנת רשימות ברזל ולבסוף הכנת כתבי כמויות.אתם מוזמנים להתחיל לבנות אתנו את הקשר

מלאו את הטופס – תוך הקפדה על השארת פרטים מדויקים ואנו נחזור אליכם תוך זמן קצר!
All rights reserved